انتشارات گل واژه

تحلیل کتاب های گل واژه

فیلتر سنجابی

رشته و پایه درسی خودت رو این پایین انتخاب کن تا کتاب مورد نظرت رو سریع و راحت پیدا کنی

آخرین محصولات گل واژه

گل واژه سنجاب بوکانتشارات گل واژه

انتشارات گل واژه یکی از انتشارات باسابقه و قدیمی است که دفترچه نمونه سوالات امتحانی آن برای دانش‌ آموزان نظام قدیم و نظام جدید واژه‌ ای آشناست. اما در نظام جدید لیست کتاب‌ های گل واژه پررنگ‌ تر از گذشته به چشم می‌ خورد و  عنوان های مختلف کتاب‌ های کمک‌ آموزشی گل واژه در مجموعه‌ های کار و تمرین، آموزش طبقه‌ بندی شده گلبرگ، گل پلاس و غیره دسته‌ بندی شده‌ اند.

انتشارات گل واژه برای اکثریت دانش‌ آموزان شناخته شده‌ است  و کم تر دانش‌ آموزی را می‌ توان نام برد که برای یک‌ بار هم که شده کتاب‌ های این انتشارات را مرور نکرده باشد. چون کتاب‌ های انتشارات گل واژه در زمینه‌ های مختلف به چاپ رسیده‌ اند. اگر شما هم قصد خرید کتاب‌ های این انتشارات را دارید، ما به شما پیشنهاد می‌ کنیم پیش‌ از خرید ادامه این مقاله را با دقت بخوانید تا بتوانید با مهم‌ ترین خصوصیات کتاب‌ های انتشارات گل واژه آشنا شوید.

 

۱.کتاب‌ های آموزشی طبقه‌ بندی شده گل واژه

 کتاب‌ های آموزشی طبقه‌ بندی‌ شده انتشارات گل واژه در واقع اقتصادی‌ ترین کتاب‌ های این انتشارات هستند. این کتاب ها در ابتدا شامل درس‌ نامه ای مفصل می‌ باشند که در ادامه دارای تمرین‌ ها و تست‌ های مختلفی نیز هستند. در پایان هر درس‌ نامه نیز تمرین‌ های تشریحی و پرسش‌ های چهار گزینه‌ ای و تستی آمده‌ است. علاوه‌ بر آن که در پایان هر فصل دارای آزمون‌ های تشریحی شبیه‌ ساز نوبت‌ های اول و دوم می‌ باشد.

یعنی دانش‌ آموزان داوطلب کنکورهای سراسری و المپیادهای دانش‌ آموزی با تهیه کتاب‌ های آموزش طبقه‌ بندی‌ شده گل واژه می‌ توانند به‌ مرور کلی درس مورد نظرشان بپردازند و سپس با حل تمرین‌ ها و پرسش‌ های چهارگزینه‌ ای و هم چنین آزمون‌ های تشریحی به یک جمع‌ بندی کلی و جامع برسند، بدون آن که نیاز به تهیه کتاب‌ های مشابه داشته باشند. با مرور این کتاب‌ ها هم چنین دانش‌ آموزان می‌ توانند قدرت تست‌ زنی و تمرکز در تست زدن را بالا ببرند این کتاب‌ ها هم چنین برای فصل امتحانات بسیار مناسب هستند و دانش‌ آموزانی که قصد دارند معلومات کتب درسی خود را بالا ببرند می‌ توانند از این کتاب‌ ها استفاده کنند.

 

 

۲. کتاب‌ های کار و تمرین گل واژه

کتاب‌ های کار و تمرین گل واژه مانند دیگر کتاب‌ های کار، دارای سوالات تشریحی می‌ باشند و روندی آموزشی دارند و می‌ توانند سطح اطلاعات و معلومات دانش‌ آموزان را به‌ صورت پله به پله بالا ببرند. البته در ستون کناری این کتاب‌ ها درس‌ نامه های مختصر داخل جعبه‌ هایی قرار گرفته‌ اند که با تمرین‌ های کنار خود مرتبط هستند، یعنی دانش‌ آموزان در حین حل کردن تمرین‌ ها می‌ توانند درس‌ نامه کنار آن را نیز مرور کنند و جواب بسیاری از سوال‌ ها و نکات مهم را در لا به لای آن‌ ها ببینند.

علاوه‌ بر آن کتاب‌ های کار و تمرین گل واژه آزمون‌ های جامع و تست‌ های چهار گزینه‌ ای نیز در پایان فصل دارد. این کتاب‌ ها می‌ توانند مورد توجه معلمان نیز قرار بگیرند و مربیان و اولیا از آن‌ ها جهت ارائه تمرینات بیش تر به دانش‌ آموزان و بالا بردن سطح علمی آن‌ ها استفاده کنند.

 

 

۳. کتاب‌ های گلبرگ گل واژه

کتاب‌ های گلبرگ گل واژه در واقع کتاب‌ های تجدید نظر شده و به‌ روز دفترچه سوالات این انتشارات است که در سال‌ های گذشته به چاپ می‌ رسید. این کتاب‌ ها مجموعه سوالات امتحانات نهایی را به شکل فصل به فصل و درس به درس طبقه‌ بندی کرده‌ است. علاوه‌ بر آن که دارای درس‌ نامه مختصری نیز می‌ باشد که برای مرور شب امتحان بسیار مناسب است.

این درس‌ نامه در لا به‌ لای مجموعه سوالات آمده‌ است. از دیگر ویژگی کتاب‌ های گلبرگ گل واژه آن است که آزمون‌ های نوبت اول و دوم در این کتاب‌ ها آمده‌ است که دانش‌ آموزان با پاسخ‌ دادن به آن‌ ها می‌ توانند آمادگی لازم برای امتحانات نهایی را به دست بیاورند. این کتاب‌ ها نیز مانند کتاب‌ های کار و تمرین گل واژه می‌ تواند مورد توجه مربیان نیز قرار بگیرد و معلمان از آن‌ ها برای ارائه تمرین‌ ها و سوالات بیش تر به دانش‌ آموزان استفاده کنند.

 

۴. کتاب‌ های گل پلاس گل واژه

کتاب‌ های گل پلاس گل واژه برای تیزهوشان به چاپ رسیده‌ است. این کتاب در ابتدا دارای درس‌ نامه ای مفصل است که شامل نکات مهم تستی و کنکوری می‌ باشد. پس از درس‌ نامه نیز تست‌ ها به‌ صورت طبقه‌ بندی‌ شده آمده‌ اند. معمولاً نکات مهم نیز در پاسخ‌ نامه آمده است. یعنی دانش‌ آموزان با مرور درس‌ نامه می‌ توانند به راحتی تست‌ های کتاب را پاسخ دهند.

 

ویژگی مهم کتاب‌ های گل پلاس گل واژه این است که در پایان هر فصل آزمون جامع آمده‌ است. این آزمون‌ ها برای مرور کلی و آمادگی پیش‌ از امتحان و پیش‌ از کنکور سراسری بسیار مفید و مناسب هستند، یعنی دانش‌ آموزان با پاسخ دادن این آزمون‌ ها علاوه‌ بر آن که مطالب کتاب را به‌ طور کلی مرور می‌ کنند، قدرت تست‌ زنی و تمرکز در تست زدن خود را نیز بالا می‌ برند.

خواندن متن کامل