انتشارات کاهه

تحلیل کتاب های کاهه

فیلتر سنجابی

رشته و پایه درسی خودت رو این پایین انتخاب کن تا کتاب مورد نظرت رو سریع و راحت پیدا کنی

آخرین محصولات کاهه

انتشارات کاهه

 انتشارات کاهه یکی از انتشارات جدید است که فعالیت خود را از سال ۱۳۹۹ آغاز کرده و به نوعی می‌ توان گفت که در عرصه چاپ کتاب‌ های مختلف تازه‌ کار می‌ باشد. اما با وجود تازه‌ کار بودن این انتشارات توانسته‌ است در همین مدت‌ زمان اندک موفقیت و کارایی خود را در زمینه چاپ کتاب‌ های کمک‌ درسی به اثبات برساند. چون کتاب‌ های انتشارات کاهه مانند بسیاری از انتشاراتی که کتاب‌ های کمک‌ درسی را منتشر می‌ کنند به بررسی نیازهای دانش‌ آموزان و چاپ کتاب‌ هایی اقدام کرده است که مورد توجه دانش‌ آموزان است.

کتاب‌ های منتشر شده از سوی انتشارات کاهه در مقاطع مختلف متوسطه اول بسیار غنی‌ تر از سایر مقاطع می‌ باشند، به‌ طوری‌ که اگر لیست کتاب‌ های این انتشارات را مرور کنید، متوجه خواهید شد که عمده کتاب‌ های انتشارات کاهه مختص متوسطه اول هستند و برای مقطع متوسطه دوم، فقط کتاب‌ های پایه دهم به چاپ رسیده است که به دو دسته اصلی کتاب کار و تست طبقه‌ بندی می‌ شود.

اما کتاب‌ های چاپ‌ شده این انتشارات در مقطع متوسطه اول و هم چنین مقطع ابتدایی شامل کتاب‌ های کار و تمرین و کتاب‌ های تیزهوشان کاهه است. این انتشارات هم چنین در مقطع دبستان کتاب‌ های پایه‌ های پنجم و ششم را چاپ کرده‌ است. از نکات ویژه و مهم کتاب‌ های انتشارات کاهه که انگیزه مخاطبان را برای خرید کتاب‌ های آن بالا می‌ برد، صفحه آرایی بسیار جذاب و ظاهر زیبای آن‌ ها می‌ باشد. به‌ طوری‌ که مخاطبان در نگاه اول تمایل به خرید و مطالعه آن‌ ها را پیدا می‌ کنند. با گذشت مدت‌ زمان اندکی از شروع فعالیت‌ های این انتشارات، کتاب‌ های آن توانسته‌ اند مخاطبان ویژه خود را جذب کنند، به‌ طوری‌ که در حال‌ حاضر کتاب‌ های انتشارات کاهه تبدیل به کتاب‌ های پر مخاطب در بین مقاطع مختلف تحصیلی شده‌ است.

۱. کتاب‌ های کار و تمرین کاهه

کتاب‌ های کار و تمرین همواره جزء کتاب‌ هایی بوده‌ اند که دانش‌ آموزان زیادی تمایل و رغبت به استفاده از آن‌ ها از خود نشان داده‌ اند، علاوه‌ بر دانش‌ آموزان معلمان نیز از این‌ گونه کتاب‌ ها برای ارائه‌ تمارین بیش تر به دانش‌ آموزان استفاده می‌ کنند. حتی والدینی نیز که دانش‌ آموزان خود را تشویق به شرکت در آزمون‌ ها و المپیادهای دانش‌ آموزی می‌ کنند، رغبت زیادی به استفاده از کتاب‌ های کار و تمرین برای تسلط بیش تر دانش آموزان شان به مطالب کتب درسی دارند و همواره به‌ دنبال کتاب‌ های مفید و مؤثر در این زمینه هستند، به‌ همین دلیل انتشارات کاهه بخشی از چاپ کتاب‌ های خود را به کتاب‌ های کار و تمرین اختصاص داده‌ است.

کتاب‌ های کار و تمرین انتشارات کاهه در ابتدا دارای درس‌ نامه ای مختصر و مفید است که قبل‌ از سوالات چهار گزینه‌ ای و پاسخ پرسش‌ های تشریحی آمده است. پس از درس‌ نامه نیز پرسش‌ های تشریحی چاپ شده‌ اند که دارای تنوع بسیار بالایی هستند و انواع مختلف پرسش‌ ها از جمله حل کردنی، چهار گزینه‌ ای و غیره را شامل می‌ شود. پس‌ از پرسش‌ های تشریحی نیز پرسش‌ های چهار گزینه‌ ای قرار گرفته‌ است. در انتهای کتاب نیز آزمون‌ های جامعی تالیف و طراحی‌ شده اند که شامل تست‌ هایی از کل کتاب مورد نظر می‌ باشد، یعنی دانش‌ آموزان با تهیه کتاب‌ های کار و تمرین کاهه می‌ توانند به‌ طور کلی مطالب مهم درس مورد نظرشان را مرور کنند.

علاوه‌ بر آن که با پاسخ‌ دادن به سوالات تشریحی، تست‌ ها و آزمون‌ های جامع قدرت تست‌ زنی و تمرکز در تست زدن را نیز بالا ببرند. کتاب‌ های کار و تمرین کاهه می‌ تواند جزء کتاب‌ های منتخب برای دانش‌ آموزان مخاطب آزمون‌ های سراسری و المپیادهای دانش‌ آموزی باشد.

۲. کتاب‌ های تست کاهه

کتاب‌ های تست جزء کتاب‌ هایی محسوب می‌ شوند که دانش‌ آموزان داوطلب کنکورهای سراسری برای ورود به مدارس نمونه و دانشگاه‌ ها و هم چنین المپیادهای دانش‌ آموزی همواره آن‌ ها را برای بالا بردن سطح علمی خود مورد توجه قرار می‌ دهند. کتاب‌ های تست از ضروریات شرکت در برای آزمون‌ های مختلف می‌ باشد و همین موضوع موجب شده‌ است تا کاهه کتاب‌ های تست را نیز جزء موارد مهم برای نشر کتاب قرار دهد و سری دیگر کتاب‌ های انتشارات کاهه کتاب‌ های تست می‌ باشد.

این کتاب‌ ها در ابتدا دارای درس‌ نامه ای بسیار مفصل و مفید هستند که علاوه‌ بر آن که به بررسی نکات ریز و کلیدی کنکورها می‌ پردازد، مجهز به تست‌ ها و مثال‌ های نمونه‌ ای نیز می‌ باشد. به دنبال درس‌ نامه مفصل، تست‌ های میکرو طبقه‌ بندی و سپس آزمون‌ های جامع هر فصل آمده‌ است، در نتیجه دانش‌ آموز پس‌ از مرور درس‌ نامه می‌ تواند با پاسخ‌ دادن به تست‌ های میکرو طبقه‌ بندی و آزمون‌ های جامع، توانایی و مهارت خود را برای تست زدن بسنجد و آمادگی لازم برای آزمون‌ های سراسری و المپیادهای دانش‌ آموزی را کسب کند.

پس‌ از این مرحله نیز در قسمت پایانی کتاب پاسخ‌ های تشریحی تست‌ ها آمده است، یعنی دانش‌ آموز می‌ تواند پس‌ از پاسخ‌ دادن به تست‌ ها و آزمون‌ های جامع در بخش پاسخ‌ نامه، پاسخ‌ های خود را با آن‌ ها مقایسه کند. از ویژگی‌ های مهم قسمت پاسخ‌ نامه تشریحی این است که برخی از نکات تستی در لا به‌ لای پاسخ‌ های تشریحی آمده‌ اند. اگر شما هم قصد آمادگی برای آزمون‌ های سراسری و المپیادهای دانش‌ آموزی را دارید و تصمیم گرفته‌ اید که کتاب‌ های تستی را برای مرور کلیه مطالب و آمادگی بیش تر و هم چنین بالا بردن قدرت تست‌ زنی انتخاب کنید. پیشنهاد ما به شما خرید کتاب‌ های مختلف انتشارات کاهه می‌ باشد، به‌ طوری‌ که می‌ توانید با خرید این کتاب‌ ها از خرید سایر کتاب‌ های مشابه و موجود در بازار بی‌ نیاز شوید.

خواندن متن کامل