انتشارات کامل طلایی

تحلیل کتاب های کامل طلایی

فیلتر سنجابی

رشته و پایه درسی خودت رو این پایین انتخاب کن تا کتاب مورد نظرت رو سریع و راحت پیدا کنی

آخرین محصولات کامل طلایی

انتشارات کامل طلایی

 انتشارات کامل طلایی یکی از انتشارات تقریباً نوپا می‌ باشد که در حوزه چاپ کتاب‌ های کمک‌ آموزشی مقاطع مختلف ابتدایی و متوسطه اول شروع به فعالیت کرده‌ است. این انتشارات کتاب‌ های خود را به صورت دو سری از کتاب‌ های کمک‌ آموزشی شامل کتاب‌ های کار و دفتر کار به چاپ رسانده است. علاوه‌ بر این دو مجموعه، انتشارات کامل طلایی اقدام به چاپ کتاب‌ های دیگری از جمله کتاب‌ های کامل ریاضی هفتم و ریاضی هشتم کرده‌ است. دیگر کتاب‌ های این انتشارات عبارت هستند از:

دفتر ریاضی پنجم انتشارات کامل طلایی، دفتر ریاضی نهم، کتاب کار آموزش ریاضی هشتم، دفتر عربی هشتم، کتاب علوم ششم، کتاب ریاضی دهم، کتاب ترمیناتور فیزیک، کتاب کرونازیست زیست‌ شناسی یازدهم تجربی سری پرحاشیه، کتاب فارسی نهم سری فسفری، کتاب ۳۲ حرف زیبای فارسی اول دبستان، دفتر عربی هفتم، کتاب علوم هفتم، کتاب علوم نهم تیزهوشان، کتاب کرونازیست زیست‌ شناسی دوازدهم تجربی سری پرحاشیه، کتاب مومیایی عربی‌ زبان قرآن دهم سری پرحاشیه، کتاب کار و آموزش علوم هشتم، کتاب کوید شیمی یازدهم سری پرحاشیه و غیره. که در زیر به معرفی سه سری کتاب‌ های کار، دفتر کار و ریاضی هفتم و هشتم این انتشارات می‌ پردازیم.

 

۱.کتاب‌ های کار انتشارات کامل طلایی

همان‌ طور که از نامش پیداست، کتاب‌ های کار انتشارات کامل طلایی شامل کار در کلاس و مرور تمرین‌ ها و پرسش‌ هایی است که در کتاب‌ های درسی آمده است. این کتاب‌ ها معمولاً برای آمادگی بیش تر دانش‌ آموزان برای شرکت در آزمون‌ های تیزهوشان و مدارس نمونه دولتی تالیف شده‌ اند. یعنی دانش‌ آموزان پس‌ از مطالعه کتب درسی خود با مرور کتاب‌ های کار انتشارات کامل طلایی می‌ توانند سطح علمی و آمادگی خود را برای این آزمون‌ ها بسنجند. تألیف دقیق مطالب کتاب‌ های کار انتشارات کامل طلایی و گنجاندن نکات مهم درسی در آن‌ ها موجب شده‌ است که دانش‌ آموزان با مراجعه به آن‌ ها از مراجعه به سایر کتاب‌ های کار بی‌ نیاز باشند و با مرور آن‌ ها معلومات خود را بالا ببرند.

 

 

۲. دفتر کار انتشارات کامل طلایی

دفتر کار انتشارات کامل طلایی نیز مانند کتاب کار به بررسی جز به جز مطالب کتاب‌ های درسی پرداخته‌ است، به‌ طوری‌ که دانش‌ آموزانی که قصد شرکت در آزمون‌ های تیزهوشان و آزمون‌ های مدارس نمونه دولتی را دارند، با مطالعه این کتاب‌ ها می‌ توانند آمادگی خود را جهت این آزمون‌ ها بالاتر ببرند. دفتر کار سعی کرده‌ است که به مطالب و نکاتی بپردازد که برای این‌ گونه آزمون‌ ها مهم و ضروری هستند.

 

۳.کتاب‌ های ریاضی هفتم و هشتم

این کتاب‌ ها در ابتدا شامل یک درس‌ نامه کامل می‌ باشند. درس‌ نامه به‌ صورت نکته وار آمده است که نکات و مطالب مهم کتب درسی در آن گنجانده شده‌ است و برای پاسخ‌ دادن به سؤالات تشریحی و تستی این کتاب‌ ها بسیار مفید و جامع می‌ باشد. سپس سوالات تشریحی دو سطحی و به‌ دنبال آن تست‌ های آمادگی برای آزمون‌ های تیزهوشان و مدارس نمونه دولتی گنجانده شده‌ است. یعنی در ابتدا دانش‌ آموز پس‌ از مرور درس‌ نامه می‌ تواند سوالات تشریحی دو سطحی را پاسخ دهد و به این طریق آمادگی لازم برای جواب دادن تست‌ ها را پیدا کند. سپس به پاسخ دادن به تست‌ هایی که طبق استانداردهای آزمون‌ های تیزهوشان و مدارس نمونه دولتی طراحی و چاپ شده‌ اند، بپردازد.

 

 

 

خواندن متن کامل