انتشارات بنی هاشمی

تحلیل کتاب های بنی هاشمی

فیلتر سنجابی

رشته و پایه درسی خودت رو این پایین انتخاب کن تا کتاب مورد نظرت رو سریع و راحت پیدا کنی

آخرین محصولات بنی هاشمی

انتشارات بنی‌ هاشمی 

کم تر کسی را می‌ توان سراغ گرفت که جزوه‌ های بنی‌ هاشمی را برای یک‌ بار هم که شده، مرور نکرده و نام و نشان از این جزوه ها نداشته باشد. این جزوه‌ ها از گذشته تاکنون شامل نمونه سوالات امتحانات نهایی بودند که در ایام امتحانات و پیش‌ از آزمون‌ های پایان ترم مورد استقبال و توجه دانش‌ آموزان بسیار زیادی قرار می‌ گرفت.

معمولاً دانش‌ آموزان برای تسلط بیش تر با نمونه سوالات سال‌ های قبل که به‌ صورت کشوری و استانی برگزار می‌ شدند، از جزوه‌ های بنی‌ هاشمی استفاده می‌ کردند. در حال حاضر این جزوات آراسته‌ تر و مرتب‌ تر از گذشته چاپ و منتشر می‌ شوند که البته در ابتدای هر جزوه شامل درس‌ نامه خلاصه و مرور درس‌ نامه ای کوتاه برای شب امتحان هستند.

در حال‌ حاضر دو مجموعه جدید با نام‌ های یک تیر و دو نشان از انتشارات بنی‌ هاشمی به چاپ رسیده‌ است که در مدت‌ زمان اندک توانسته‌ است نظر مخاطبان ویژه خود را جلب کند. این کتاب‌ ها نیز به‌ صورت درس‌ نامه ای خلاصه‌ وار و عموماً به‌ صورت قطع جیبی چاپ می‌ شوند که جهت مرور و جمع‌ بندی کلی مناسب می‌ باشند. به بیانی دیگر  جزوه‌ های انتشارات بنی‌ هاشمی خامنه پیشرو در تألیف و تدوین نمونه سوالات امتحانی امتحانات نهایی و کتاب‌ های کمک‌ آموزشی می‌ باشد.

 

کتاب‌ های یک تیر و دو نشان انتشارات بنی‌ هاشمی

کتاب‌ های یک تیر و دو نشان انتشارات بنی‌ هاشمی شامل کتاب جیبی یک تیر و دو نشان، علوم نهم، هندسه دوازدهم، انگلیسی هفتم، اقتصاد دهم، تاریخ دهم، تاریخ دوازدهم، تحلیل فرهنگی دوازدهم، تاریخ یازدهم، جامعه‌ شناسی دهم، جامعه‌ شناسی دوازدهم، جغرافیای دوازدهم، جامعه‌ شناسی یازدهم، عربی یازدهم، روان‌ شناسی یازدهم، تاریخ دهم، تاریخ یازدهم  و مواردی از این قبیل می‌ باشد.

این کتاب‌ ها شامل مرور نکات مهم و کلیدی درس‌ های یاد شده است که برخی از آن‌ ها علاوه‌ بر مرور نکات مهم شامل تست‌ های چهار گزینه‌ ای و آزمون‌ های جامع نیز می‌ باشد، در نتیجه دانش‌ آموزان با مطالعه آن‌ ها و سپس پاسخ‌ دادن به تست‌ های چهار گزینه‌ ای می‌ توانند علاوه‌ بر آن که معلومات کتب درسی خود را تکمیل می‌ کنند، قدرت تست‌ زنی و تمرکز برای تست زدن را در خود افزایش دهند.

این کتاب‌ ها به‌ گونه‌ ای تعریف شده‌ اند که برای فصل امتحانات و شب‌ های امتحان و هم چنین مرور کلی و جمع‌ بندی پیش‌ از آزمون‌ های سراسری و المپیادهای دانش‌ آموزی بسیار مناسب و مفید هستند. یعنی دانش‌ آموزان با مطالعه و بررسی این کتاب‌ ها از مطالعه کتاب‌ های مشابه کاملاً بی‌ نیاز می‌ شوند و می‌ توانند توانایی خود را برای شرکت در آزمون‌ های مختلف محک بزنند. ویژگی مثبت دیگر کتاب‌ های یک تیر و دو نشان انتشارات بنی‌ هاشمی خامنه اندازه جیبی آن‌ ها می‌ باشد که به‌ راحتی قابل‌ حمل هستند و این‌ موضوع باعث شده‌ است دانش‌ آموزان رغبت زیادی به استفاده از آن‌ ها از خود نشان دهند.

خواندن متن کامل