انتشارات اسفندیار

تحلیل کتاب های اسفندیار

فیلتر سنجابی

رشته و پایه درسی خودت رو این پایین انتخاب کن تا کتاب مورد نظرت رو سریع و راحت پیدا کنی

آخرین محصولات اسفندیار

انتشارات اسفندیار

انتشارات اسفندیار یکی از انتشاراتی است که سابقه خوب و درخشانی در چاپ کتاب‌ های کمک‌ درسی دارد و فعالیت خود را از سال ۱۳۸۶ آغاز کرده‌ است. این انتشارات معمولاً با مجموعه سوالات امتحانی شناخته می‌ شود و آرشیوی از سوالات تشریحی و سوالات نهایی سال‌ های گذشته محسوب می‌ شود و از آن جایی‌ که حل سوالات بیش تر برای آزمون‌ های سراسری و المپیادهای دانش‌ آموزی همواره یکی از مواردی بوده‌ است که دانش‌ آموزان برای انجام آن اقدام به خرید کتاب‌ های کمک‌ درسی می‌ کنند، در نتیجه می‌ توان گفت که انتشارات اسفندیار در این زمینه توانسته‌ است به‌ خوبی عمل کند و موفقیت و جایگاه خوبی را بین دانش‌ آموزان مقاطع مختلف به دست بیاورد.

 

کتاب‌ های انتشارات اسفندیار در مقاطع مختلف ابتدایی، متوسطه اول و متوسطه دوم است و همه دروس این مقاطع را پوشش می‌ دهد و این‌ موضوع موجب شده‌ است که دانش‌ آموزان مقاطع مختلف از جمله مخاطبان پر و پا قرص و دائمی کتاب‌ های این انتشارات باشند. علاوه‌ بر این سری کتاب‌ های قبل امتحان تا قلب امتحان نیز جزء دروس انتشارات اسفندیار هستند که برای مقطع متوسطه اول به چاپ رسیده‌ اند. مجموعه سری قبل امتحان یا قلب امتحان در ابتدا شامل درس‌ نامه خلاصه و مفید می‌ باشد که با مطالعه آن دانش‌ آموز می‌ تواند کلیه دروس کتاب مدنظر خود را مرور کند و آمادگی لازم برای پاسخ‌ دادن به سوالات تستی و تشریحی را به دست آورد.

 

پس از درس‌ نامه، سوالات تستی و تشریحی آمده است. یعنی دانش‌ آموزان پس‌ از پاسخ‌ دادن به سوالات تشریحی می‌ توانند آمادگی خود را برای پاسخ‌ دادن به سوالات تستی به دست آورد. سوالات تستی این کتاب‌ ها نیز در ادامه سوالات تشریحی و برای آمادگی بیش تر آزمون‌ های سراسری و تیزهوشان طراحی شده‌ اند، هم چنین این کتاب شامل آزمون‌ های شبیه‌ سازی برای نوبت اول و دوم است که مرور آن‌ ها موجب آمادگی بیش تر دانش‌ آموزان برای آزمون‌ های نوبت اول و دوم می‌ شود.

کتاب کارهای انتشارات اسفندیار

البته انتشارات اسفندیار در حال چاپ کتاب‌ های دیگری از جمله کتاب کار می‌ باشد. در واقع هدف این انتشارات در ابتدا چاپ کتاب‌ های امتحانی برای مقاطع مختلف دبستان و دوره متوسطه بود که قصد برطرف کردن کمبود و خلأ منابع برای دانش‌ آموزان را داشت، اما پس‌ از مدتی زمان اندکی که کتاب‌ های این انتشارات مورد استقبال و توجه چشم گیر دانش‌ آموزان قرار گرفت، این انتشارات اقدام به برنامه‌ ریزی برای چاپ کتاب‌ های مختلف نموده‌ است. به‌ طوری‌ که در حال‌ حاضر دارای کارنامه‌ ای رضایت‌ بخش و درخشان در بین مقاطع مختلف تحصیلی و بین مدارس می‌ باشد و با چاپ کتاب‌ های نام‌ برده، توانسته‌ است در کاهش استرس امتحانات بین دانش‌ آموزان مختلف تاثیر بسزایی داشته باشد. بانک کتاب سنجاب بوک به‌ عنوان مرجع رسمی برای فروش کلیه کتاب‌ های این انتشارات است که دانش‌ آموزان با مراجعه به آن می‌ توانند کتاب‌ های انتشارات اسفندیار را تهیه و سفارش دهند. لیست برخی از کتاب‌ های انتشارات اسفندیار عبارت هستند از:

 1. آمادگی دفاعی دهم اسفندیار
 2. آمادگی دفاعی نهم اسفندیار
 3. آمار و احتمال یازدهم
 4. ادبیات فارسی پنجم ابتدایی
 5. ادبیات فارسی دهم
 6. ادبیات فارسی دوازدهم
 7. ادبیات فارسی ششم
 8. ادبیات فارسی نهم
 9. ادبیات فارسی هشتم و هفتم
 10. ادبیات فارسی یازدهم
 11. اقتصاد دهم
 12. املای فارسی ششم
 13. املای فارسی نهم
 14. املای فارسی هشتم
 15. املای فارسی هفتم
 16. انسان و محیط‌ زیست یازدهم
 17. انشا و نگارش ششم
 18. انشا و نگارش نهم
 19. انشا و نگارش هشتم
خواندن متن کامل