بسته شبیه ساز کنکوریوم مهروماه

اگه هنوز تو انتخاب آزمون شبیه ساز برای سه ماه نزدیک به کنکورت سردرگمی، تو این مقاله همراهمون باش تا بسته های شبیه ساز کنکوریوم رو کامل بهت معرفی کنیم.

چرا بسته شبیه ساز کنکوریوم مهروماه؟

این روزا کتاب های شبیه ساز کنکور سراسری، خیلی متنوع شدن و انتخاب رو برای داوطلب های کنکور سخت کردن. از بین این همه کتاب شبیه ساز کنکور سراسری، بسته های شبیه ساز کنکوریوم مهروماه کاملا متفاوت عمل کردن که باعث تمایزشون نسبت به بقیه کتاب ها شده. این تمایز، قابلیت شبیه ساز بودن این بسته هاست!

شبیه ساز بودن کنکوریوم یعنی از شکل ظاهری، نوع چاپ، فونت و محل انجام محاسبات بگیر تا سوالات و محتوای اون ها، کاملا شبیه به کنکور سراسریه! البته همه سوالات بسته های شبیه ساز کنکوریوم با تغییرات و منابع نظام جدید و کنکور های اخیر منطبق و به روز شدن. این بسته ها برای هر سه رشته تجربی، ریاضی و انسانی منتشر شدن و منبع کاملی برای استفاده تو ماه های نزدیک به کنکور سراسری هستن.

دفترچه های بسته شبیه ساز کنکوریوم مهروماه

مجموعه کتاب‌های کنکوریوم انتشارات مهر و ماه شامل ۱۲ دوره آزمون کنکور سراسری هستن که به صورت ۲۴ تا دفترچه سوال چاپ شدن. یعنی برای هر کنکور سراسری، ۲ تا دفترچه سوالات دروس اختصاصی وجود داره. علاوه بر این ها، ۵ دوره آزمون آنلاین تهیه شده که می تونی از طریق اپلیکیشن هوشمند کنکوریوم، بهشون دسترسی داشته باشی. یکی دیگه از ویژگی های خیلی خوب این دفترچه ها، اینه که سوالاتشون با مطالب نظام جدید تطبیق پیدا کردن. یعنی سوالاتی که مربوط به نظام قدیم بودن، یا ویرایش شدن و یا با سوالات استاندارد و کنکوری جایگزین شدن. در کل هر کدوم از سوالات دفترچه های بسته شبیه ساز کنکوریوم، تو یکی از این دسته ها قرار می‌ گیره:

بدون تغییر: 

تو سوال هایی که عینا از کنکور همون سال نقل شده باشن، از این کلیدواژه استفاده شده.

با تغییر:

تو این سوال ها، اصل سوال کنکور حفظ شده ولی تغییراتی هم در اون ایجاد شده تا با کتاب درسی و اهدافش هماهنگ‌ تر باشه.

تغییر گسترده: 

این دسته از سوال ها، خارج از چهارچوب کتاب‌های نظام جدید بودن؛ برای همین محتواشون تا حد زیادی دچار تغییر شده.

تغییر در صورت سوال: 

اصل تست و گزینه‌های این دست از سوال ها حفظ شده ولی تو روی سوال تغییراتی ایجاد شده.

تغییر در گزینه ها: 

برعکس دسته قبلی، اصل روی سوال حفظ شده ولی تو یک یا چند گزینه تغییراتی ایجاد شده.

پاسخنامه های بسته شبیه ساز کنکوریوم مهروماه

یکی دیگه از محتویات مهم کتاب های سری کنکوریوم انتشارات مهروماه، پاسخنامه هاشه. این بسته شبیه ساز، علاوه بر دفترچه پاسخنامه کلیدی، جلد پاسخنامه تشریحی هم داره.

دقت کن که این جلد کتاب، یه پاسخنامه تشریحی معمولی نیست؛ چون که از دو بخش خیلی مهم تشکیل شده: بخش اول، گزارش های درسی هست. این بخش حجم کمی داره و دروس کنکور رو از نظر بودجه بندی و آماری، تک به تک تحلیل و بررسی کرده. مثلا اینکه از هر پایه چه تعداد سوال طرح شده یا کدوم فصل ها از هر درس سهم بیشتری تو کنکور دارن تو این بخش بررسی شدن. بهتره که قبل جمع بندی نهاییت، حتما این بخش رو مطالعه کنی.
و اما بخش دوم که حجم بیشتری از این کتاب رو در بر گرفته، پاسخ تشریحی سوال ها هست. تو پاسخنامه تشریحی بسته شبیه ساز کنکوریوم مهروماه، همه سوالات و تک تک گزینه ها به طور کامل و دقیق بررسی شدن. حتی برای سوال هایی که با چندین روش حل می شن، روش های جایگزین هم نوشته شده.سطح سختی سوال و نوع تغییری که سوال داشته هم تو پاسخنامه تشریحی مشخص شده. یکی از ویژگی های خیلی خوب پاسخنامه تشریحی بسته شبیه ساز کنکوریوم اینه که آدرس نکته سوال از کتاب درسی تو پاسخ هر سوال نوشته شده، تا شرایط مرور یا رفع اشکال سریع تر رو برای داوطلب ها فراهم کنه. 

اپلیکیشن هوشمند بسته شبیه ساز کنکوریوم مهروماه

و اما عامل برتری بسته های شبیه ساز کنکوریوم نسبت به سایر مجموعه‌ها، اپلیکیشن هوشمند کنکوریومه. تو با تهیه بسته شبیه ساز کنکوریوم دارای یک کد کاربری و رمز عبور میشی که میتونی با رفتن به سایت کنکوریوم و یا دانلودش از برنامه بازار، وارد حساب کاربریت بشی. این اپلیکیشن کلی امکانات مفید و کاربردی داره که در ادامه بهشون می پردازیم:

تصحیح سریع پاسخنامه:

تو میتونی بعد از هر آزمون، به راحتی و خیلی سریع درصدهات رو مشاهده کنی. فقط کافیه که رشته و سال کنکوری که قصد تصحیحش رو داری، انتخاب کنی و یه عکس ساده از پاسخبرگت بگیری. راستی برای بهتر کار کردن این ویژگی اپلیکیشن، بهتره که از پاسخبرگ‌ های خود بسته شبیه ساز کنکوریوم استفاده کنی.

تقسیم بندی سوالات:

با تصحیح پاسخبرگ علاوه بر درصدهات، تعداد سوالات صحیح، غلط و نزده توی هر درس و همچنین سطح سختی همه سوالات آزمون آورده میشه. علامتی که کنار هر سوال قرار گرفته، نشون میده اون سوال تو کدوم یکی از سطوح دشوار، متوسط، آسون قرار میگیره. 

تخمین رتبه با کارنامه های واقعی:

بعد از تصحیح پاسخنامه‌، بیشتر از یک کارنامه‌ کنکور که درصد هاشون شبیه به درصد های تو بوده، برات فرستاده میشه. تو میتونی این کارنامه ها رو به همراه رتبه‌ هاشون ببینی و به رتبه حدودیت پی ببری.

پاسخ ویدیویی سوالات:

حل اون سوال هایی که خیلی دشوارن و اکثر بچه ها، اشتباه بهشون جواب میدن به صورت ویدیویی تو اپلیکیشن شبیه ساز کنکوریوم قرار میگیره. با دیدن این ویدیو ها، دیگه ابهامی برات باقی نمونه. 

بررسی هوشمند:

با تمرین آزمون های بیشتر، میتونی میزان پیشرفت یا پسرفتت رو توی هر درس و مبحث بررسی کنی. این بررسی میتونه هم به صورت پایه‌ای باشه و هم مبحثی. مثلا میتونی متوجه بشی که باید رو درس ریاضی پایه دوازدهمت وقت بیشتری بذاری، یا حتی تو حالت مبحثی بررسی کنی که به هر کدوم از تیپ تست ‌های آمار و احتمال، به چه صورت پاسخ دادی.

جمعبندی

بسته شبیه ساز کنکوریوم مهروماه، تالیف شده تا مهم‌ترین مهارت یه دانش‌آموز کنکوری رو، که آزمون زدن و تست زنیه، تقویت کنه. این مجموعه همیشه جزء پرفروش ترین شبیه ساز های کنکور سراسری بوده. با تهیه این مجموعه و تمرین و ممارست خودت، میتونی آمادگیت رو برای کنکور چند برابر کنی و به رتبه مد نظرت برسی.

اشتراک گذاری :