بهترین کتاب حفظیات شیمی

بعد این همه وقت، بازم تو حفظیات شیمی مشکل داری؟ درسنامه و کتاب زیاد می خونی ولی بازم مطالب از یادت میره؟

پس اگه این سوال مدام توی ذهنت میاد که :

حفظیات شیمی کنکور چی بخونم؟

با سنجاب بوک همراه باش چون قراره در ادامه بهترین کتاب حفظیات شیمی رو معرفی و مقایسشون کنیم. بعد از انتخاب بهترین کتاب حفظیات شیمی متناسب با سلیقه و مدل درس خوندنت به راحتی بدون این که بخوای حتی مسئله های شیمی رو حل کنی، خیلی راحت ۳۰- ۴۰ درصد از شیمی کنکورت رو بگیری!

حفظیات شیمی لقمه طلایی مهروماه

کتاب حفظیات شیمی لقمه طلایی مهروماه، تمام مطالب حفظی سه تا کتاب شیمی دهم، یازدهم و دوازدهم رو جمع آوری کرده‌. علاوه بر این، بعضی از مطالب رو هم آموزش داده تا دیگه ابهامی برای دانش آموز وجود نداشته باشه. استفاده از نمادهای مختلف و جدول ها تو این کتاب، به بهتر حفظ کردن مطالب کمک میکنه.
کتاب حفظیات شیمی کنکور لقمه طلایی مهروماه، تست نداره و فقط درسنامه داره.

یکی از بهترین ویژگی های این کتاب، پیوست اون هست که اومده تمام واکنش های شیمیایی، رنگ ها و کاربرد ها رو آورده و شماره بندی کرده‌.

با استفاده از این کتاب خیلی راحت علاوه بر حفظیات، واکنش ها رو هم جلو چشمت داری و قبل آزمون ها و کنکور سراسری میتونی مرورشون کنی.

حفظیات شیمی کنکور مینی میکرو طلایی گاج

کتاب حفظیات شیمی کنکور مینی میکرو طلایی گاج، سعی کرده تا تمام مطالب حفظی کتاب درسی شیمی رو با بیان شیوا توضیح بده و حفظ کردنشون رو برای داوطلب ها راحت کنه‌. کتاب در بخشی با عنوان «تصویر خانه» تمام شکل های کتاب درسی و جدول های مختلف رو آورده تا برای حفظ جزئیات شکل ها، نیازی به مطالعه ی دوباره ی کتاب نداشته باشی.

علاوه بر این، آخر کتاب هم نکات مرتبط با واکنش های شیمیایی و مواد، رنگ ها و عدد ها جمع آوری شدن.

چیدمان مطالب پایه به پایه و فصل به فصله‌ و به راحتی میشه قبل از آزمون ها، چه تو طول سال و چه تو سه ماه نزدیک به کنکور، ازش استفاده کرد.

البته یادت باشه، این کتاب هیچ تستی نداره و نباید جایگزین منبع اصلیت بشه.

جیبی حفظیات شیمی کنکور خیلی سبز

در کتاب جیبی حفظیات شیمی کنکور خیلی سبز، علاوه بر اینکه تمام حفظیات سه تا کتاب درسی شیمی دهم، یازدهم و دوازدهم آورده شدن، نکات تکمیلی با عنوان «توجه» برای توضیح بهتر مطالب قرار داره.

همچنین تو ضمیمه ی پایانی کتاب، همه ی مطالب تفکیک شدن و واکنش های شیمیایی، رنگ ها، مواد و اعداد مهم کتاب درسی به طور دسته بندی شده‌ قرار گرفتن.

کتاب جی بی حفظیات شیمی کنکور خیلی سبز، تست نداره و برای تمرین حتما باید در کنارش از کتاب تست استفاده کنی.

جمع بندی بهترین کتاب حفظیات شیمی

سه تا کتاب حفظیات شیمی که معرفی شد، از نظر علمی تفاوت آنچنانی با هم ندارن. هر سه کتاب، متن کتاب درسی رو به همراه نکات بیشتر جمع آوری کردن.

واکنش ها

اعداد

رنگ ها

رو به صورت جداگانه و خلاصه در پایان کتاب آوردن.

هیچ کدوم از کتاب ها تست ندارن و حتما باید در کنار منبع اصلی، مورد استفاده قرار بگیرن.
اینطور به نظر میاد که تنها فرق این کتاب ها در ظاهرشونه! حجم هر سه تاشون در حدود ۳۰۰ تا ۳۳۰ صفحه اس. کتاب حفظیات شیمی مهروماه و خیلی سبز سیمی هستن ولی کتاب حفظیات شیمی میکرو طلایی نه!

همچنین جنس کاغذ کتاب حفظیات شیمی میکرو طلایی کاهیه اما دو کتاب دیگه از کاغذ سفید استفاده کردن.

قیمت کتاب حفظیات شیمی جیبی خیلی سبز از بقیه کم تر و قیمت کتاب حفظیات شیمی میکرو طلایی از بقیه بیشتره‌.

اگه هنوز هم تو انتخاب کتاب حفظیات شیمی کنکور موندی، پیشنهاد ما اینکه از طریق لینک هایی که اون بالا برای هر کتاب گذاشتیم نمونه صفحات هر سه کتاب رو دانلود کنی و ببینی با کدومشون بیشتر راحتی. هر چه زودتر کتاب حفظیات شیمیت رو بگیر و از درصد شیمیت مطمئن شو!

اشتراک گذاری :