دوره جامع کنکور انسانی تاملند یه دوره خیلی کامل و کاربردی برای رشته‌ی انسانی تو کنکوره که پر از آموزش اساتید برجسته‌ی کشوره و بهتون کمک میکنه یه قدم خیلی بزرگ برای قبولی تو بهترین دانشگاه‌های ایران بردارین.

دوره جامع کنکور انسانی تاملند یه دوره خیلی کامل و کاربردی برای رشته‌ی انسانی تو کنکوره که پر از آموزش اساتید برجسته‌ی کشوره و بهتون کمک میکنه یه قدم خیلی بزرگ برای قبولی تو بهترین دانشگاه‌های ایران بردارین.

انتشارات نشر دریافت

تحلیل کتاب های نشر دریافت

فیلتر سنجابی

رشته و پایه درسی خودت رو این پایین انتخاب کن تا کتاب مورد نظرت رو سریع و راحت پیدا کنی

آخرین محصولات نشر دریافت

نشر دریافت

نشر دریافت یکی از انتشارات نسبتاً جدید است که به‌ تازگی وارد حوزه رقابت با کتاب‌ های مشابه خود شده‌ است. این انتشارات شروع کار خود را با چاپ و نشر کتاب‌ های ادبیات فارسی آغاز کرد که به‌ علت داشتن کیفیت بسیار بالا، خیلی زود توانست در بازار کتاب جایگاه خود را پیدا کند. کتاب‌ های کمک‌ آموزشی این انتشارات شامل کتاب‌ های آموزشی و موضوعی می‌ باشند. در نظام آموزشی قدیم سری کتاب‌ های نشر دریافت شامل کتاب‌ های آموزش و کتاب‌ های ۲۰ بودند.

 

البته نشر دریافت کتاب‌ های دروس محدودی را در لیست کتب چاپ‌ شده خود قرار داده‌ است و کتاب‌ های این انتشارات همه کتب درسی را پوشش نمی‌ دهد. اما در نظام آموزشی جدید انتشارات دریافت توانسته است با قدرت و توانائی بیش تری وارد بازار رقابت شود و در نتیجه لیست کتاب‌ های نشر دریافت تکمیل‌ تر شده‌ است. اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که تمایل به خرید کتاب‌ های نشر دریافت دارید، بهتر است پیش‌ از اقدام به خرید با کتاب‌ های این انتشارات به‌ طور کامل آشنا شوید. ما در زیر انواع کتاب‌ های نشر دریافت را معرفی می‌ کنیم.

 

۱. کتاب‌ های خط فکری نشر دریافت

کتاب‌ های خط فکری انتشارات دریافت شامل کتاب‌ هایی در مقطع متوسطه دوم می‌ باشد که در واقع بانکی از تست‌ های مختلف را در اختیار مخاطبان خود قرار می‌ دهد. این کتاب‌ ها در ابتدا دارای نکته‌ های آموزشی در قسمت پاسخ‌ نامه هستند که دانش‌ آموزان پس‌ از پاسخ‌ دادن به تست‌ ها می‌ توانند با مراجعه به پاسخ‌ نامه آن نکات مهم و دقیق آموزشی را نیز مرور کنند. کتاب‌ های خط فکری نشر دریافت بیش تر در مورد دروس عمومی به چاپ رسیده‌ اند.

 

از ویژگی مثبت این کتاب‌ ها آن است که دانش‌ آموزان و داوطلبان کنکورهای سراسری با مطالعه آن‌ ها از مطالعه کتاب‌ های مشابه بی‌ نیاز می‌ شوند. تست‌ های تالیف‌ شده در این کتاب‌ ها کاملاً مطابق با آزمون‌ های سراسری است و از کیفیت بالایی برخوردار می‌ باشند. بنابراین دانش‌ آموزان با پاسخ‌ دادن به آن‌ ها علاوه‌ بر بالا بردن قدرت تست‌ زنی و تمرکز در تست زدن، آمادگی لازم برای آزمون‌ های سراسری را نیز پیدا می‌ کنند.

۲. کتاب‌ های موضوعی ادبیات فارسی و واژگان نشر دریافت

 کتاب‌ های موضوعی ادبیات فارسی و واژگان نشر دریافت مانند زبان فارسی، قرابت معنایی و آرایه های ادبی می‌ باشند که در واقع بخش قوی و جدایی‌ ناپذیر این انتشارات می‌ باشد. کتاب‌ های موضوعی ادبیات فارسی علاوه‌ بر نظام جدید، در نظام قدیم نیز به چاپ می‌ رسید و در واقع این انتشارات با کتاب‌ های موضوعی ادبیات فارسی شناخته‌ شده است. در نظام جدید واژگان انگلیسی و عربی نیز به این کتاب ها اضافه‌ شده است.

 

دانش‌ آموزان داوطلب کنکورهای سراسری با مراجعه به کتاب‌ های موضوعی ادبیات فارسی و واژگان نشر ادبیات نشر دریافت می‌ توانند معلومات خود را در خصوص درس ادبیات فارسی تکمیل کنند و آمادگی لازم برای آزمون‌ های سراسری را به دست بیاورند. چون آرایه‌ های ادبی و قرابت معنایی از مهم‌ ترین موضوعاتی است که در کنکورهای سراسری به آن پرداخته می‌ شود. این کتاب‌ ها هم چنین برای فصل امتحانات بسیار مناسب هستند و دانش‌ آموزان با مطالعه آن‌ ها می‌ توانند به یک جمع‌ بندی کلی و جامع برسند.

خواندن متن کامل