دوره جامع کنکور انسانی تاملند یه دوره خیلی کامل و کاربردی برای رشته‌ی انسانی تو کنکوره که پر از آموزش اساتید برجسته‌ی کشوره و بهتون کمک میکنه یه قدم خیلی بزرگ برای قبولی تو بهترین دانشگاه‌های ایران بردارین.

دوره جامع کنکور انسانی تاملند یه دوره خیلی کامل و کاربردی برای رشته‌ی انسانی تو کنکوره که پر از آموزش اساتید برجسته‌ی کشوره و بهتون کمک میکنه یه قدم خیلی بزرگ برای قبولی تو بهترین دانشگاه‌های ایران بردارین.

انتشارات فاگو

تحلیل کتاب های فاگو

فیلتر سنجابی

رشته و پایه درسی خودت رو این پایین انتخاب کن تا کتاب مورد نظرت رو سریع و راحت پیدا کنی

آخرین محصولات فاگو

انتشارات فاگو

انتشارات فاگو از ناشرین جدیدی است که با کتاب‌ های ویژه و خاص خود در حوزه دروس زیست‌ شناسی شناخته شد و در مدت‌ زمان اندکی توانست محبوبیت خاصی را در این زمینه به دست بیاورد. عمده کتاب‌ های فاگو در خصوص درس زیست‌ شناسی هستند، به‌ همین دلیل با نام فاگوزیست به چاپ می‌ رسند. البته در طی سال های اخیراً کتاب‌ های دیگری مانند زبان انگلیسی و فیزیک نیز به لیست کتاب‌ های انتشارات فاگو اضافه شده‌ اند و این‌ موضوع باعث شده‌ است که افراد زیادی حتی دانش‌ آموزان و دانشجویان رشته ریاضی و فیزیک و زبان انگلیسی نیز به جمع مخاطبان انتشارات فاگو بپیوندند.

در حال‌ حاضر نیز انتشارات فاگو تقریباً کتاب‌ های کمک‌ درسی و آموزشی خود را در تمامی دروس منتشر کرده‌ است که شامل کتاب‌ های دینی آیات و روایات، انگلیسی دهم، کتاب زبان انگلیسی یازدهم، کتاب زبان انگلیسی، کتاب زبان انگلیسی دوازدهم، کتاب فاگوزیست دهم، ادبیات جامع کنکور، ادبیات، تاریخ ادبیات جامع کنکور، املای کنکور، فارسی و ادبیات پیش‌ دانشگاهی، فارسی و ادبیات، لغات و املای کنکور و جمع‌ بندی شیمی می باشد. اصلی‌ ترین کتاب‌ های انتشارات فاگو کتاب‌ های سری آموزش، کتاب تست و مینی بوک هستند. ما در این مقاله هر سه گروه کتاب‌ ها را به‌ طور مفصل برای شما معرفی می‌ کنیم. پس پیش‌ از آن که اقدام به خرید کتاب‌ های کمک‌ آموزشی فاگو کنید، این مطلب را با دقت بخوانید.

 

۱. کتاب‌ های آموزش فاگوزیست

اصلی‌ ترین کتاب‌ های گروه انتشارات فاگو، کتاب‌ های آموزش فاگوزیست است. در این کتاب‌ ها مطالب به‌ صورت درس به درس و جز به‌ جز مورد بررسی قرار گرفته‌ اند و نکات و ریزه‌ کاری‌ های کنکور در آن به‌ خوبی مطرح‌ شده است. از مهم‌ ترین ویژگی‌ های کتاب‌ های آموزش فاگوزیست وجود شکل‌ ها، نمودارها، عکس‌ ها و جداول با کیفیت‌ های خوب هستند که در کنار صفحه‌ آرایی و زیبایی ظاهر، جذابیت کتاب و اشتیاق به مطالعه را در بین خوانندگان ایجاد می‌ کند.

 

با وجودی‌ که انتشارات فاگو جزو ناشرین جدید است، اما در همین مدت‌ زمان اندک توانسته‌ است جایگاه خوبی در بین دانش‌ آموزان داوطلب کنکورهای سراسری و المپیادهای دانش‌ آموزی کسب کند، به‌ طوری‌ که افراد زیادی برای تکمیل معلومات کتاب‌ های درسی خود و آمادگی برای آزمون‌ های سراسری به کتاب‌ های کمک‌ آموزشی انتشارات فاگو مراجعه می‌ کنند. آموزش جز به‌ جز و بیان نکات کلیدی کنکوری باعث محبوبیت این کتاب‌ ها در بین مخاطبان خود شده‌ است.

 

یعنی دانش‌ آموز با مطالعه آن می‌ تواند معلومات خود را تکمیل و آمادگی لازم برای آزمون‌ های ورودی دانشگاه‌ ها و مدارس را کسب کند، بدون آن که نیاز به مراجعه به کتب کمک‌ آموزشی دیگر داشته باشد. جامع و کامل بودن کتاب‌ های انتشارات فاگو باعث شده‌ است که این کتاب‌ ها در حال رقابت شدید با کتاب‌ های مشابه موجود در بازار باشند.

 

۲. کتاب‌ های مینی بوک فاگو

 کتاب‌ های مینی بوک فاگو همان‌ طور که از نام شان پیداست به شکل سیمی و در قطع جیبی طراحی و چاپ شده‌ اند. این کتاب‌ ها جزء کتاب‌ های شامل نکات ریز هستند و در حال‌ حاضر کتاب‌ های مینی‌ بوک فاگو برای کتاب‌ های موضوعی مانند دیکشنری کنکور چاپ می‌ شود. اندازه کوچک و مناسب کتاب‌ های مینی‌ بوک انتشارات فاگو موجب شده‌ است که این کتاب‌ ها نیز طرف‌ داران و مخاطبان خاص خود را جلب کنند. چون قطع آن‌ ها موجب جا به جایی آسان و راحت آن‌ ها شده‌ است و دانش‌ آموزان می‌ توانند آن‌ ها را در هر مکانی همراه خود داشته باشند و استفاده کنند.

 

۳.کتاب‌ های بانک تست یا آزمون فاگو

 مهم‌ ترین دسته کتاب‌ های انتشارات فاگو، کتاب‌ های بانک تست یا آزمون این انتشارات است. در واقع این دست از کتاب‌ ها اولین کتاب از مجموعه کتاب‌ های بانک تست فاگو هستند. در این کتاب‌ ها سعی شده‌ است که آزمون‌ های موضوعی و جامع با پاسخ‌ های کاملاً تشریحی و نکات مهم کنکوری طراحی شود. یک ویژگی بسیار مهم کتاب‌ های بانک تست فاگو وجود جداول مروری است که این جدول‌ ها برای جمع‌ بندی پایانی و مرور کلیه مطالب درسی بسیار مفید و مناسب هستند.

 

از آن جایی‌ که تست‌ های مطرح‌ شده در کتاب‌ های بانک تست یا آزمون فاگو استاندارد و مطابق با آزمون‌ های سراسری و المپیادهای دانش‌ آموزی طراحی شده‌ اند، در نتیجه مطالعه آن‌ ها دانش‌ آموزان داوطلب را از مرور سایر کتاب‌ های تستی بی‌ نیاز می‌ کند. به علاوه این‌ که داوطلبان می‌ توانند با تست‌ های فاگو قدرت تست‌ زنی و تمرکز برای تست زدن خود را نیز افزایش دهند و در پایان با مرور پاسخ‌ نامه‌ های این سری از کتاب‌ ها نکات کلیدی کنکور را نیز به خاطر بسپارند. کتاب‌ های انتشارات فاگو در واقع منابعی سرشار از اطلاعات به‌ درد بخور است که دانش‌ آموزان با تهیه آن‌ ها می‌ توانند اطلاعات و معلومات تحصیلی خود را بالا ببرند. این کتاب‌ ها برای فصل امتحانات نیز بسیار مناسب هستند. انتشارات فاگو دارای نقاط قوت بسیار زیادی هستند، از جمله این‌ که این کتاب‌ ها به‌ صورت کامل و مفهومی به توضیح دروس مختلف پرداخته‌ است.

 

جملات کلیدی متون کتاب درسی در این کتاب‌ های کمک‌ آموزشی به‌ خوبی مشخص شده‌ اند. توضیح مفاهیم ترکیبی از دروس سال‌ های مختلف در جدول‌ های کتاب‌ های کمک‌ آموزشی فاگو ارائه شده‌ است. این کتاب‌ ها در واقع با ریزبینی و موشکافی مطالب کتب درسی تالیف شده‌ اند که همین موضوع موجب وجه تمایز آن‌ ها از کتاب‌ های مشابه شده‌ است. علاوه‌ بر آن که متن آن‌ ها روان است و درک بهتر دروس را برای دانش‌ آموزان ممکن می‌ سازد. این کتاب‌ ها هم چنین موجب ابهام‌ زدایی برای کنکوری‌ ها و دانش‌ آموزان می‌ شود و دانش‌ آموزان می‌ توانند با مطالعه آن‌ ها سطح علمی خودشان را تخمین بزنند. اگر شما هم جزء آن دسته از افرادی هستید که قصد شرکت در آزمون‌ های سراسری برای ورود به مدارس و دانشگاه‌ ها یا قصد شرکت در المپیادهای دانش‌ آموزی را دارید، ما به شما پیشنهاد می‌ کنیم که کتاب‌ های بانک تست یا آزمون فارگو را مدنظر داشته باشید و حتما سوالات آن را با دقت مرور کنید.

خواندن متن کامل