پیشنهاد کتاب

لطفا رشته تحصیلی تان را انتخاب کنید

خرید کتاب کمک درسی با توجه به ۲ عامل اساسی: تنوع انتشارات و  قیمت کتاب‌ ها یکی از نگرانی‌ ها و دغدغه‌ های اصلی دانش‌ آموزان خرید کتاب کمک درسی می‌ باشد. بی‌شک شما نیز از جمله کسانی هستید که این سوال برای شما پیش می‌ آید که کدام کتاب برای شما مناسب است؟ یا اینکه کدام کتاب می‌ تواند نیاز های شما را برطرف کند؟ امروز در بازار کنکور تنوع انتشارات و کتب کمک‌ درسی و همچنین انواع روش های بازاریابی مختلف که همه نشریه‌ ها سعی می‌ کنند با استفاده از  راه های مختلف کتاب را به دانش‌ آموزان توصیه کنند و با استفاده از معرفی مزایا و عدم عنوان معایب خود باعث می‌ شوند تا کتابی را به دانش‌ آموز بفروشند پس بهترین کار این است که با مشاوران مطمئن صحبت کرده و از آنان کمک بگیرید.


دنش آموز عزیز این محتوا به صورت سوال محور و در جهت آموزش برای خرید یک کتاب کمک درسی مطمئن توسط مشاوران سنجاب نوشته شده است. پس در انتها از پنل طراحی شده توسط سنجاب استفاده کنید تا بتوانید به راحتی کتاب کمک درسی مد نظر خود را انتخاب کنید این سیستم برا پایه نقاط قوت و ضعف دانش آموز بر روی درس طراحی شده است.


بهترین کتاب کمک درسی برای کنکور چیست؟

برخی از کتاب‌ فروشی‌ ها با توجه به انتشارات خود سعی در پیچیدن یک نسخه واحد برای دانش‌ آموزان هستند تا بتوانند کتاب‌ های خود را به فروش برسانند. اما یک سوال ایجاد می‌ شود که آیا می‌ شود یک نسخه واحد برای همه دانش‌ آموزان در نظر داشت؟
سنجاب با همراه مشاورانش در کنار شماست تا هرچه بیشتر شما را در مسیر موفقیت کمک کند شما در انتهای این مطلب به نگرشی کامل در مورد انواع کتاب‌ های کمک‌ درسی خواهید رسید و می‌ توانید در میان منافع بسیاری که وجود دارد کتاب مدنظر خود را انتخاب کنید پس تا انتهای مطلب با سنجاب همراه باشید.


معرفی بهترین انتشارات کتاب کمک درسی

بی‌ شک اگر دانش‌ آموز هستید اسامی انتشارات متنوعی که انواع مختلف کتاب‌ های تست‌ زنی نظیر کتاب‌ های آموزشی، کتب تستی یا کتاب های ترکیبی که شامل آموزش تست، درس‌نامه و پاسخ‌نامه می‌ باشند شنیده اید. در این‌ میان حتما شما انتشاراتی نظیر گاج، قلم چی، خیلی سبز، نشر الگو، نشر دریافت، مهر و ماه، مبتکران و غیره شنیده‌اید که هر کدام نیز دسته‌ بندی‌ های مختلفی را برای خود دارند بنابراین هر نشریه کتاب‌ های مختلفی را مناسب شرایط دانش‌ آموزان مختلف تالیف و عرضه می‌ کند و میان این‌ همه کتاب سوالی که برای دانش‌ آموزان به وجود می‌ آید این است که بهترین کتاب برای من کدام است؟


مناسب ترین زمان برای خرید کتاب کمک درسی

یکی دیگر از سوالاتی که برای دانش‌ آموزان به وجود می‌ آید زمان خرید یک کتاب کمک‌ درسی می‌ باشد بی‌ شک اینکه چه زمانی کتاب کمک‌ درسی را خریداری کنید به خود شما بستگی دارد. با توجه به این موضوع، شما باید زمان شروع مطالعه برای کنکور و این‌ که چه مقدار زمان تا کنکور باقی مانده است را در نظر بگیرید.

بی‌ شک دیده‌اید کتاب هایی که دارای چندین جلد آموزشی بوده یا این‌ که دارای کتاب‌ های حجیم هستند. بنابراین اگر شما زمان کمی تا کنکور فاصله داشته باشید بی‌ شک این کتاب‌ های حجیم تنها فقط  هزینه‌ای برای شما به‌ همراه خواهد داشت و شما هیچ سودی نخواهید کرد. سوالی که به‌ وجود آمده است که در این موقع که کتاب کمک‌ درسی باید خرید. معمولاً کتاب‌ های حجیم برای دانش‌ آموزانی که فاصله زیادی تا کنکور دارند مثلاً پایه دهم یا یازدهم هستند مناسب‌ تر است تا دانش‌ آموزانی که در طول پایه دوازدهم یا چند ماه مانده به کنکور می‌ خواهند مطالعه را شروع کنند. نکته دیگری که باید هنگام خرید کتاب‌ های کمک‌ درسی رعایت کنید این است که همه کتاب‌ ها برای شما لازم نیست پس بهترین کار شناخت نقاط قوت و ضعف خود می‌ باشد که بتوانید برای خرید بهترین کتاب کمک‌ درسی اقدام کنید.


به پیشنهاد چه افرادی میتوان کتاب کمک درسی خریداری کرد؟

یکی دیگر از سوالاتی که برای دانش‌ آموزان به وجود می‌ آید این است که به پیشنهاد چه افرادی می‌ توان منابع کمک‌ درسی انتخاب و خریداری کرد؟ آیا هر کسی می‌ تواند کتاب کند؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که خیر زیرا کسانی که منابع کمک درسی برای شما معرفی می‌ کنند بی‌ شک باید مشاوران و کسانی که تسلط کامل به نقاط ضعف و قوت شما و همچنین تسلط به منابع کمک‌درسی را داشته باشند. بی‌شک اگر دانش‌ آموزان سال‌ های قبل یا افراد دیگر کتاب‌ هایی را به شما معرفی می‌ کنند و بیشک آن کتاب مناسب شما نخواهد بود این در صورتی‌ است که نقاط قوت و ضعف شما باعث خرید مطمئن شما می‌ گردد.


چند کتاب کمک درسی برای هر کتاب خریداری کنیم؟

دانش‌ آموزان فکر می‌ کنند هرچه کتاب کمک‌ درسی بیشتر داشته باشند نتیجه مثبت‌ تری در کنکور و آزمون‌ ها خواهند داشت بیشک این یک نظر اشتباه می‌ باشد، زیرا هر چه شما تعداد کتاب‌ های کمک‌ درسی و منابع تان بیشتر باشد باعث سردرگمی و پیچیده‌ تر شدن مطالب برای شما می‌ شود پس به پیشنهاد مشاوران سنجاب حداقل ۱ و حداکثر ۲ کتاب برای بر طرف کردن نقاط ضعف شما و تسلط بیشتر بر نقاط قوت شما در هر درس کافی است.


برای تست چه کتابی بخریم؟

با توجه به بررسی مشاوران سنجاب نمونه سوالات کنکور از بهترین منابع برای مطالعه کتب درسی و آمادگی برای کنکور سراسری می‌ باشد. بنابراین به‌ سادگی از کنار تست‌ های کنکور سال‌ های قبل عبور نکنید و همچنین هنگام تست زدن نیز به نکاتی توجه داشته باشید و بلا فاصله بعد از مطالعه به سراغ تست زدن نروید سعی کنید از کتاب‌ های کمک‌ درسی و تستی استفاده کنید که علاوه‌ بر پاسخ‌نامه درسنامه نیز داشته باشند تا شما سوالاتی را که نمی‌ دانید به‌ راحتی بتوانید راه‌ حل آن را بررسی کنید.


سخن پایانی

همان‌ طور که گفته شد بی‌ شک هنگام خرید کتاب کمک‌ درسی در میان دنیایی از کتاب‌ ها و منابع کمک‌ درسی سرگردان می‌ شوید. بنابراین مشاوران سنجاب برای شما سیستمی را طراحی کرده‌ اند تا بتوانید با توجه به نقاط ضعف و قوت و توجه به درس‌ های مختلف بهترین منبع را برای خود انتخاب کنید. در ادامه شما می‌ توانید از این پنل استفاده کنید.

جهت پیشنهاد کتاب ، درصد هر یک از دروس را وارد نمایید و تیک آن را فعال نمایید

0%
0%
0%
0%
0%
0%
0%
0%
0%
0%
0%
0%
0%
0%
0%

کتاب های پیشنهادی مخصوص شما

در حال بارگذاری
اسم کتاب سطح کتاب دسته بندی لینک خرید